Укр Рус
Производство термометров
Термометры бытовые
Технические термометры
О температуре
Купить термометр
Контакты


Термометр побутовий ТБ-06 призначений для візуальної оцінки температури повітря поза і всередині приміщень. Термометр можна закріпити на вікні, лоджії в будь-якому доступному місці, але важливо, для більш точного вимірювання температури, виключити попадання на нього прямих сонячних променів. Ціна поділок шкали складає 1°С. Межа вимірювань термометра від -50 до +50°С. Межа допустимої похибки визначення температури не більше ± 2°С.
Матеріал корпусу термометра і кронштейна - нержавіюча полірована сталь. Чутливим елементом є біметалічна спіраль. Кришка виготовлена з ударостійкого полістиролу. У комплект поставки віконного термометра входять: термометр побутовий - 1 шт., кронштейн - 1 шт., винт для кріплення - 2 шт.
По окремому замовленню можна виготовити термометри з кріпленням кронштейна до вікна за допомогою промислового скотча взамін гвинтів.
Для тривалого використання термометра важливо дотримати при його установці на вікно кілька простих правил.
ПРАВИЛА МОНТАЖУ: вибрати місце розташування термометра, захищене від прямих сонячних променів, визначити розташування кронштейна по відношенню до корпусу (вправо, вліво, вгору, вниз або під будь-яким кутом), зняти захисну плівку з клейкої стрічки і з'єднати кронштейн з термометром, поєднавши їх отвори. Після цього закріпити термометр на вікно за допомогою гвинтів із комплекту або на скотч.
За погодженням шкалу термометра можна розробити у відповідність з Вашими побажаннями, розмістивши на ній Ваш ЛОГОТИП або будь-яку рекламну інформацію.
 

Виробництво | Термометри побутові | Термометри технічні | Як замовити? | Контакти