Укр Рус
Производство термометров
Термометры бытовые
Технические термометры
О температуре
Купить термометр
Контакты


Промислове виробництво біметалічних термометрів типу ТБ-04 ми почали в 2003 році. Почали з термометрів для вимірювання температури води в газових побутових котлах. Наступним кроком стало освоєння випуску термометрів для твердопаливних котлів. У 2007 році почали випуск побутових термометрів типу ТБ-06 для вимірювання температури повітря усередині і зовні приміщень.

Для будь-якого типу термометра діє послуга «нанесення логотипу підприємства-замовника або рекламної інформації» на шкалу термометра.
Рекламні сувеніри займають велику частку продажів у багатьох фірм. Але серед авторучок, запальничок, парасольок і откривашек термометр з логотипом займає надзвичайно вигідну позицію. Головна його перевага - тривалий термін служби і те, що він завжди на виду! Люди дивляться на термометр декілька разів на день і реклама на термометрі непомітно робить свою справу. Крім того, термометр не загубиться серед безлічі домашніх речей і не завалиться за диван, але буде служити кілька років і весь цей час працювати на ВАС! Це відмінний спосіб заявити про себе. Отриманий від ВАС термометр з ВАШИМ логотипом в якості подарунка поліпшить імідж і зміцнить довіру клієнта до ВАШОЇ компанії. При цьому вартість такого подарунка в порівнянні з вартістю наданих ВАМИ послуг є нікчемним (десяті й соті частки відсотка).

Термометр є одним з найбільш привабливих рекламоносіїв. Термометри з логотипом виконують потрійну функцію: показ температури - реклама - імідж. Грамотно розроблений дизайн дозволяє добитися поєднання всіх трьох компонентів. Тривалий термін служби термометра означає, що рекламна інформація, фірмовий логотип на термометрі будуть працювати на Вас протягом всього терміну служби термометра, тобто кілька років (за дуже невеликі гроші)! А віддача від такого виду реклами може перевищувати вкладені кошти в сотні разів!
Пропонована послуга особливо ефективна для компаній-виробників металопластикових вікон.
Знайти свою «родзинку» в продукції необхідно кожному. Одна з «родзинок» - Ваші вікна, укомплектовані біметалічним термометром, аналога якому в Україні та СНД по конструкції і якості немає, на який нанесений Ваш логотип або рекламна інформація. Впевнені - таким подарунком буде задоволений будь-який покупець Ваших вікон.

Адресне відвантаження термометрів проводиться по всій Україні.

Якість, стислі терміни виконання замовлення, відповідальність і порядність - наш девіз!
 

Виробництво | Термометри побутові | Термометри технічні | Як замовити? | Контакти